professional essay writers online

Małopolska Trasa Smakoszy / Karczmy / Cekierówka

Cekierówka Kraków i okolice


path4939path4939

 

Karczma, jedna z najbliższych w stosunku do Krakowa, leży w Kocmyrzowie, na obrzeżach aglomeracji miejskiej, przy drodze prowadzącej do Proszowic. Zbudowana z drewna rodzinna restauracja jest ambasadorem lokalnej kuchni. Poza ofertą posiłków i imprez okolicznościowych organizuje się tu warsztaty kulinarne dla dzieci. Karczma współpracuje z producentami lokalnymi, można tu zakupić rękodzieło i lokalne przysmaki.


Kocmyrzów 262, 32-010 Luborzyca, www.cekierowka.pl

Małopolskie przysmaki w tym miejscu

Wydarzenia w tym miejscu

dotRomantyczne Walentynki w Karczmie Cekierówka
14 lutego

Karczma Cekierówka zaprasza na przepyszną kolację walentynkową.

dotKulinarna Akademia Malucha W Karczmie Cekierówka

Kulinarna Akademia Malucha to warsztaty dla najmłodszych adeptów kuchennych sztuk pieczenia, gotowania i zapoznawania się ze sposobami przyrządzania różnych smakołyków. Dzieci, pod okiem animatorów oraz kucharzy, własnoręcznie przygotowują zaplanowany produkt, ucząc się cierpliwości, kreatywności oraz tego, jak wygląda proces przygotowywania takiego wypieku/produktu krok po kroku. Wolne chwile i przerwy (np. podczas wypiekania) są zagospodarowane na różne zabawy, konkursy i animacje pod okiem profesjonalnych i sympatycznych animatorek. Dzieci się dobrze bawią, a rodzice mogą chwilę odetchnąć.

dotWielkie Urodziny Karczmy Cekierówka!
czerwiec

Co roku Karczma Cekierówka hucznie obchodzi swoje urodziny, zapraszając wszystkich gości i klientów Karczmy, sympatyków i osoby wspierające, a także wszystkich mieszkańców w bliskiej i dalekiej okolicy na całodniowe świętowanie! :) Impreza odbywa się przed Karczmą, gdzie goście bawią się i grają, podjadają pyszne mięso z grilla, popijają różne trunki, a na zwieńczenie tak pięknego dnia mogą wytańczyć się do białego rana na parkiecie.

dotMenu sezonowe w Karczmie Cekierówka
Co miesiąc

Każdego miesiąca Karczma Cekierówka wprowadza specjalne menu sezonowe.

Warto zobaczyć w okolicy: